Oferta – dla najmłodszych

Grupowe zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

OFERTA

Zapraszamy już od 3 roku życia na grupowe zajęcia muzyczne mające na celu kształtowanie poczucia rytmu oraz melodii co w przyszłości będzie stanowić solidna podstawę do nauki gry na instrumentach muzycznych bądź śpiewu.

Słuchanie muzyki

 Muzyka, a w szczególności rytmika, jest prawdziwym „światowym językiem”, który jest rozumiany przez większość ludzi w takim samym stopniu. To jest właśnie ta istotna różnica pomiędzy muzyką, a innymi stosowanymi środkami komunikacji. Ich poprawne zrozumienie wymaga specjalnego wykształcenia i intensywnych treningów. Muzyka zaś działa bezpośrednio na duszę i wpływa na uczucia oraz sposoby zachowania.

03
Wychowujemy przez muzykę

Dzieci i młodzież zajmujący się muzyką wykazują wyraźnie bardziej harmonijne społeczne zachowanie niż ci, którzy nie muzykują. Związek pomiędzy muzyką klasyczną a zmniejszaniem agresji jest dowiedziony.

Muzykowanie to radość

Wszystko co słyszymy zawsze musimy przyjąć. Nie zapominajmy: MUZYKOWANIE SPRAWIA RADOŚĆ. Przeżycie tego, jak moja gra przemawia do innych, wysiłek, aby móc zagrać i przeżyć dany utwór muzyczny, przynoszą głębokie zaspokojenie
i poczucie własnej wartości: „Umiem coś – jestem kimś”.

Krótka relacja z zajęć

k

Skrót Zajęć

Jakub Nieradka - czterolatek grający na perkusji

k